OZ Domček Nezábudka je neziskovou mimovládnou organizáciou pri MŠ Sládkovičova 3 v Prešove.

Cieľom združenia je v spolupráci s pedagogickými pracovníkmi a orgánmi verejnej správy zabezpečovať kvalitnú výchovu a vzdelávanie detí, ktoré navštevujú našu MŠ.

Členmi združenia môžu byť rodičia detí navštevujúcich našu MŠ a iné osoby, ktoré o to požiadajú a súhlasia so stanovami združenia.
Činnosť združenia:

• podieľa sa na riešení výchovných, vzdelávacích a prevádzkových problémov,
  • spolufinancuje metodický materiál na výchovno-vzdelávací proces,
  • zhromažďuje námety, pripomienky a požiadavky rodičov týkajúce sa výchovy a vzdelávania detí a spolupracuje pri ich riešení,
  • dbá o zlepšenie prostredia detí v materskej škole,
  • napomáha rozvoju krúžkovej a záujmovej činnosti detí,
  • spolupracuje pri organizovaní kultúrnych, spoločenských a športových podujatí, plaveckých výcvikov a iných výletov a finančne ich podporuje.
Dokumenty na stiahnutie:

Darovací účet OZ Domček Nezábudka:
č.ú.(IBAN): SK37 1100 0000 0029 4303 1442

Identifikačné údaje prijímateľa

Zápisnica z ustanovujúcej schôdze členskej rady OZ je k dispozícii u riaditeľky MŠ Sládkovičova 3 v Prešove.